Apex Legends Season 4

Kategori: Oyun Yorumlar: Yorum yapılmamış.

Battle Royale oyunları son yılların yükselen trendleri arasında yer alıyor. Fortnite ve PUBG gibi güçlü oyunların arasında EA’nın da bir kozu bulunuyor. Birçok kesim tarafından ‘en iyisi’ olarak değerlendirilen Apex Legends, 50 milyon oyuncuyu bir araya getirmesiyle öne çıkıyor. Respawn Entertainment‘ın en son oyunu olan Apex Legends, takım oyununa odaklanıyor ve farklı oynanabilir karakterler sunarak rakiplerinden ayrılmayı başarıyor. Biz de bu yazımızda oyun hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizlerle paylaşıyoruz. Apex Legends nedir?

APEX LEGENDS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

En düşük sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

CPU: Intel Core i3-6300 3.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Dört Çekirdekli İşlemci

RAM: 6GB

EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

CPU: Intel i5 3570K veya eşdeğeri

RAM: 8GB

GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290

KAÇ GB YER KAPLIYOR?

Oyunu oynamak için en az 22 GB alana ihtiyacınız bulunmaktadır.

Apex Legends içinde hangi karakterler var?

Oyun içinde dediğimiz gibi oynanabilir sekiz farklı karakter bulunuyor. Bunlar; Bangalore, Bloodhound, Caustic, Gibraltar, Mirage, Pathfinder, Wraith. Karakterler arasında teknoloji odaklısından askere, robotik izciden ışınlanma yeteneği olana kadar birçok farklı özellik yer alıyor. Ayrıca Respawn’ın bu oyunu uzun süre destekleyeceğini biliyoruz. Bu da demek oluyorki, oyuna ilerleyen zamanda daha fazla karaktere de katılabilir.

Oyun içinde neler var?

Ücretsiz bir oyun olan Apex Legends’da hem kazanabileceğiniz hem de gerçek para harcayabileceğiniz çeşitli oyun içi para birimleri bulunuyor. Bunlar; Apex Coin, Legend Tokens ve Crafting Metals. Apex Coin, oyunun birinci sınıf para birimi. Apex Pack’leri ve birçok eşyayı satın almak için kulanılıyor. Legends Tokens ise oyun içi seviye atlamasıyla birlikte kazanılıyor ve Efsane satın almak için kullanılıyor. Crafting Metals ise Apex Pack’lerden çıkıyor. Bu para birimi ile silahlar ve karakterlerde tasarımsal değişiklikler yapılabiliyor.

Oyunda iyi olabilmek için kendinize biraz zaman vermeniz gerekiyor. Çünkü bu oyunun da diğer tüm oyunlarda olduğu gibi bir öğrenme eğrisi var. İlk maçınızda ölmeniz gayet normal. Emin olun eliniz alıştıktan sonra bu oyundan vazgeçmesi sandığınız kadar kolay olmayacak.

Kaynak : Apex Legends Season 4

İlk Yorumu siz yapın!

Önceki metin

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Bu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: